Najnovšie recenzie zo sekcie Detské elektronické pestúnky

Snuza Monitor Dychu Smart Snuza Pico + Avent Baby Video Monitor SCD630

Snuza Monitor Dychu Smart Snuza Pico + Avent Baby Video Monitor SCD630

Pridané: 21. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

Oslovili nás jeho parametre, skúsenosti sú v začiatkoch,
nakoľko sa bábätko ešte len narodilo,

Milian Lite 1 with 1 sensory pads

Milian Lite 1 with 1 sensory pads

Pridané: 13. marca 2024

• funguje ako ma
  • vyrobene v Madarsku
  • viacero funkcii, ale vyuzivame len zakladnu
  • chce to cvik naucit sa vypnut bez zapipania
  • displej by v dnesnej dobe mohol byt nie segmentovy a uz vobec nie ze dokaze zobrazit len jeden znak...
AngelSounds JPD 100S mini Prenatálny odposluch

Tesla Smart Camera Baby B200 TSL-CAM-B200

Overený zákazník Alza.sk Eli

Pridané: 7. februára 2024

• Kvalitný obraz aj nočné snímanie, možnosť SD/HD
  • Za danú sumu, veľmi kvalitný produkt
  • Krásne osvetlenie miestnosti
  • Aplikácia má veľmi veľa funkcií
  • Kamera rýchlo odosiela oznámenie o pohybe/plači
  • Appka funguje na viacerých telefónoch
  • Appka funguje aj na diaľku - z prace, fitka
  • Pekne uspávanky a dobrý zvuk
  • Pekný dizajn, ktorý sa paci malej
  • Možnosť nahrávania videa
  • Len hlavna appka vie kameru zapnúť, čo je na jednej strane výhoda, ale keď ju chce používať partner v mobile tak mi musí volať nech ju zapnem na diaľku
  • Kamera nerobí ššš zvuk
  • Svetielko na prednej strane pôsobi v noci rušivo, ale my sme ho len prelepili a kamera funguje bez neho
Hisense Babysense 7 biela

Hisense Babysense 7 biela

Overený zákazník Alza.sk Gabi

• dve podložky
  • dva držiaky

Káble sú kratšie, teda dá sa upevniť iba na postieľku. Na zem, alebo na nočný stolík nedočiahne. Ale slúži spoľahlivo a to je podstatné.

Smart Kido Concept KD4000 Detská pestúnka s kamerou

Smart Kido Concept KD4000 Detská pestúnka s kamerou

Danka Dropková Duskova Danka Dropková Duskova

Odporúčam 1000 z 10

Concept Prídavná kamera k detskej pestúnke KD4010 KD0010

Concept Prídavná kamera k detskej pestúnke KD4010 KD0010

Danka Dropková Duskova Danka Dropková Duskova

Pridané: 25. januára 2024

• Veľmi praktická kamera mala postavíte ju hocikde. Stačí mať mobilný telefón a uvidíte svoje dieťa kedykoľvek. Inštalácia jednoduchá.

Všetko funguje ako ma odporúčam 1000 z 10

TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24

Anonym Anonym

Pridané: 16. januára 2024

• Spolahlivosť
  • Kvalita
  • Dosah

TrueLife NannyCam V24 Je spoľahlivá video pestúnka. Výrobca ponúka na eshope všetko potrebné príslušenstvo. Máme aj video pestúnku TrueLife NamnyCam H32 a taktiež je spoľahlivá.
Pestúnku využívame väčšinou doma ale i na chate. Výhodou je ešte dlhý kábel a dostačujúce rozlíšenie.

TrueLife NannyCam R3 Smart

TrueLife NannyCam R3 Smart

Overený zákazník Alza.sk Mys

Pridané: 7. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• vsetko funguje spolahlivo, hoci sme sa obavali funkcnosti, kvoli zlym recenziam
  • mame dve deti, cize sirokouhla sosovka nam velmi vyhovuje

kameru nevieme vypnut, nakolko aj po vypnuti aplikacie samotna kamera stale bezi

Motorola AM21 Detská pestúnka dosah do 300 m biela

• Pripevnenie
  • Obraz a zvuk
  • Aplikácia
  • Veľkosť
  • Ostré modré svetlo pre nočné videnie

Pestúnka od firmy Tesla má na prvý pohľad dobrý systém pripevnenia k postieľke, poličke, posteli. A tiež tak dobre funguje, drží a nehýbe sa. Nasmerovať sa ju snažím zatiaľ opatrne, otočný kĺb je veľmi pevný. Obraz a zvuk monitora je dobrý, má oneskorenie asi 3s. Páči sa mi aj aktuálne meranie teploty a vlhkosti v miestnosti. Má jednoduché ovládanie cez aplikáciu v mobile, žiadne zdĺhavé nastavovanie a hneď je funkčná. Jediné, čo by som videla na zlepšenie, je malé modré svetlo pre nočné videnie, je veľmi ostré, takže ho radšej nenastavujem priamo na dieťa. Detskú pestúnku odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Silvia

Pridané: 24. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• kvalita obrazu a zvuku
  • dĺžka napájacieho kábla
  • batéria súčasťou detskej pestúnky
  • upozornenie na pohyb alebo zvuk
  • klip na pripevnenie
  • ohybné rameno
  • dizajn
  • modré detské svetlo ako podsvietenie pre dobrý nočný obraz
  • nepodpora 5 GHz wifi siete

Obraz a zvuk sú kvalitné vo dne aj v noci. Aplikácia na ovládanie monitora je v češtine a je intuitívna, rovnako ako spôsob párovania, a v prípade pohybu alebo zvuku dostávam okamžité upozornenie.
Detská pestúnka má k uchyteniu klip a napájací kábel je dostatočne dlhý. V prípade výpadku prúdu má aj vlastnú batériu.
Cez monitor môžete komunikovať a prehrávať jemné farebné svetlá na rozptýlenie dieťatka.
Čo ma však zarazilo, je nepodpora 5 GHz wifi siete, takže si nemôžem byť istá, že sa na detskú pestúnku môžem spoľahnúť napríklad na dovolenke alebo na návšteve. A nie je mi moc sympatické, že v noci osvetľuje dieťa modrým svetlom (osvetlenie pre dobrý nočný obraz). Inak som s detskou opatrovateľkou veľmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

Pridané: 23. decembra 2023

• Rýchle notifikácie do telefónu
  • Vynikajúci pohľad v úplnej tme
  • Príliš výrazná modrá dióda

Kamera má praktický kĺb na pripevnenie a v kombinácii s baterkou sa dá umiestniť takmer kamkoľvek kde treba. Páči sa mi rýchle prepínanie medzi pohľadom v tme a na svetle + veľmi dobré rozlíšenie aj v úplnej tme. Ako malé mínus vidím mierne rušivú modrú led diódu pri zapnutí kamery v tme.

Vitalpeak audio pestúnka VP-BMA30

Vitalpeak audio pestúnka VP-BMA30

Štefan Štefan

Pridané: 21. decembra 2023

• Produkt vydržal fungovať pri občasnom využívaní 2 mesiace.

Overený zákazník Testuj.to Peter

Pridané: 20. decembra 2023

• Kvalita videa
  • Praktický klip
  • Dĺžka USB kábla
  • Aplikácia v mobile
  • Zložitosť pripojenia

Detskú pestúnku TESLA Smart Camera Baby B500 môžem zatiaľ len chváliť. Pripojenie bolo trochu zložitejšie, ale nakoniec všetko prebehlo v poriadku, funguje bez problémov. Veľmi sa mi páči kvalita videa za denného svetla aj v tme. Oceňujem pomerne dlhý nabíjací kábel USB. Zatiaľ sme s detskou pestúnkou veľmi spokojní. Odporúčam ju všetkým rodičom s deťmi.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

Pridané: 19. decembra 2023

• rýchlosť dodania
  • klip
  • výdrž
  • citlivosť

Som nadšená z detskej pestúnky, ktorú som si nedávno zaobstarala. Veľmi oceňujem inovatívnu rukoväť, vďaka ktorej je možné pestúnku jednoducho pripevniť takmer kdekoľvek bez zložitej inštalácie. Plastový a veľmi ohybný kĺb pridáva flexibilitu a umožňuje jednoduché nastavenie podľa potreby. Jednou z výrazných výhod tejto pestúnky je jej odolnosť aj bez napájania z elektrickej siete. To znamená, že môžem nechať svoje dieťa dospať v kočíku bez akýchkoľvek starostí. Táto funkcia je pre mňa kľúčová, pretože ponúka voľnosť pohybu aj mimo elektrických zásuviek.

Overený zákazník Testuj.to Marek

Pridané: 14. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• kvalita obrazu počas dňa
  • Kvalita obrazu v noci
  • vlastné batérie
  • odozva
  • vynikajúca aplikácia
  • klip na uchytenie
  • nepodporuje 5CHz wi-fi

TESLA Smart Camera Baby B500, po rozbalení výrobku som bol príjemne prekvapený kvalitou spravovania samotnej kamery. Pozitíva: kvalita obrazu a citlivosť zvukového senzora a potom okamžité upozornenie na mobil funguje skvele. Obraz kamery je dostatočný aj za horších svetelných podmienok. Trochu ma v dnešnej dobe prekvapilo, že kamera nemá kompatibilitu s 5 GHz wi-fi pripojením, takže ak máte doma router, ktorý máte nastavený len na 5 GHz, budete musieť prenastaviť na 2,4 GHz pásmo. Aplikácia TeslaSMART funguje naozaj dobre a je veľmi zrozumiteľná, spárovanie s kamerou zvládne podľa mňa každý, takže určite plusové body v porovnaní s inými aplikáciami Smart. Klip na pripevnenie na poličku alebo inde je dostatočne pevný, takže kamera drží všade a vďaka flexibilnej nožičke môžete kameru umiestniť na miesto mimo postieľky a nasmerovať ju kam chcete. Celkovo naozaj dobrá kamera

Overený zákazník Testuj.to Lilianna

• Intuitívne aplikácie
  • Možnosti aplikácie
  • Chýba adaptér do zásuvky
  • Nedá sa klip k uchyteniu otáčať o 360 %

S detskou pestúnkou som veľmi spokojná, hlavne preto, že má vlastnú aplikáciu, ktorú jednoducho stiahnete do telefónu a nemusíte ju nabíjať a hľadať zvlášť. V aplikácii sa dá všetko krásne nastaviť, vypnúť, zapnúť upozornenia aj diódy, čo je super, lebo som sa prvýkrát bála, že mi bude na dieťatko svietiť modré svetlo. Naopak chcete, pestúnka má aj vlastné svetlo. Rozlíšenie je úplne úžasné a zvukové a pohybové senzory sú skvelé hlavne preto, že sa nemusíte stále pozerať do aplikácie, ale môžete normálne pracovať s telefónom a dostať upozornenie, že sa niečo deje. Tie si tiež môžete vypnúť a zapnúť podľa ľubovôle. Mám len dve výhrady, a to, že priložený adaptér nie je do zásuvky, len kábel. A na pripevnenie, hoci je tam pružný kĺb, nemôžete monitor otočiť o 360 stupňov, takže klip na pripevnenie je vzadu. Rýchlosť dodania bola neuveriteľná, do druhého dňa. Materiál pevný a dizajnový vzhľad.

Arenti AInanny 5"LCD kit ARAIN2K_5L

Arenti AInanny 5"LCD kit ARAIN2K_5L

Pridané: 9. decembra 2023

(naposledy upravené 9. decembra 2023)

• Dizajn
  • Kvalita obrazu
  • Za tie peniaze je to top

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25