Najnovšie recenzie zo sekcie Detské elektronické pestúnky

Overený zákazník Alemat.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alemat.sk

Tento model je veľmi spoľahlivý a umožňuje rodičom byť pokojnejší, keď nie sú s dieťaťom. Kvalita zvuku je tiež vysoká, čo umožňuje počuť dieťa, keď plače alebo sa prebúdza. Kamera je veľmi diskrétna a nevyniká v interiéri, takže sa ľahko zladí s každým typom dekorácie.

Overený zákazník rd-rightdeal Overený zákazník

Zakúpený v rd-rightdeal

• Bez problémový prvý štart, beží ako má.
  • Zatiaľ sme s produktom spokojní. Funkcia VOX, citlivá, takže sa naozaj spoľahlivo zapne pri akomkoľvek zvuku.
  • Jednoduchosť ovládania, nastavenia.
VTech DM1111 pestúnka biela

VTech DM1111 pestúnka biela

Overený zákazník Alza.sk Shell434

Pridané: 12. júla 2023

(naposledy upravené 12. júla 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• Dobrý pomer cena -kvalita. Spĺňa všetko, čo som od toho čakal.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 4. júla 2023

Zakúpený v Alza.sk

bez dosahu úplne len pri postielke bol............

Owlet Cam Kamera BCR4NNBBYH

Owlet Cam Kamera BCR4NNBBYH

Overený zákazník Smarty.sk Ivana

Pridané: 3. júla 2023

Zakúpený v Smarty.sk

máme už aj ponožku na monitor saturácie a tepu a ku tomu všetko v jednej v aplikácii, je to výborné, spokojnosť.

Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 TSL-CAM-BD300

Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 TSL-CAM-BD300

Overený zákazník Datacomp.sk Natália

Pridané: 29. júna 2023

Zakúpený v Datacomp.sk

• Obraz zvuk svetlo

Zatiaľ ju používame od pondelka tak sa ešte neviem celkovo vyjadriť hlavne na výdrž inak ostatné funkcie sú super krásny obraz zvuk výhoda pohybu kamery na diaľku.

Pridané: 19. júna 2023

• Prepojenie s telefónom
  • Dosah
  • Funkcia lampička
  • Sledovanie pohybu
  • Funkcia nastavenia upozornení
  • Kvalita obrazu
  • Kamera stále pripojená k napájacím káblom

Pestúnka je super, páči sa mi funkčne aj dizajnovo. Má veľký dosah a to, čo sa mi veľmi páči, je prepojenie s telefónom. Obraz je ostrý a aj v tme veľmi kvalitný. Kamerou sa dá otáčať, aby som sa mohla pozrieť na druhé dieťa a naviac sa dá priblížiť obraz. Veľmi sa mi páčia aj rôzne nastavenia upozornení a intenzity hluku, pohybu, teploty, vlhkosti. Nastavenie je možné aj v slovenčine, čo je pre mnohých ľudí plus. Tiež sa mi páčia funkcie ako lampička a jej nastavenie farby svetla. Jediné, čo by som vytkla, je neustále pripájanie kamery ku káblu, nemôžem ho umiestniť všade. Obrazovka nie je dotyková, ale neberiem to ako mínus. Ovládanie, nastavenie a počiatočné zapojenie je veľmi jednoduché. Má aj ďalšie funkcie, ako je hranie uspávanky, ale zatiaľ toľko nepoužívame.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 18. júna 2023

• Otáčanie kamery
  • Veľkosť obrazovky
  • Párovanie s aplikáciou
  • Dosah
  • Nočné videnie

Pestúnka ma veľmi príjemne prekvapila, najmä svojím dosahom. Oproti predchádzajúcej pestúnke rovnakej značky ( TrueLife NannyCam V24) , ktorú sme používali pred možnosťou testovania NannyCam R7 Dual Smart má oveľa lepší dosah (je pre nás veľmi dôležitý), väčší displej (veľká výhoda). Kamera pestúnky sa dá otáčať, čo je veľké plus, najmä keď dieťa už chodí / leží. Človek má prehľad. Aj vďaka detekcii pohybu. Párovanie s aplikáciou funguje tak, ako má. Je to výhoda, ak nestihnem nabiť pestúnku alebo sa viac vzdialiť.

Pridané: 18. júna 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Vertikálny a horizontálny pohyb kamery
  • Lampička a výber farby
  • Neobmedzený dosah s aplikáciou
  • Uchytenie, ocenila by som holder v balení
  • Spočiatku problémy s pripojením aplikácie
  • Príliš hlasný zvuk pri párovaní

Zaujímavý dizajn, ktorý upútal dcéru. Párovanie s rodičovskou jednotkou je spočiatku horšie, teraz sa už dobre chytá, ale vždy vydáva strašne hlasný zvuk, ktorý nechcem, keď dieťa spí. Ale možno sme na to ešte neprišli. Spárovanie s aplikáciou to isté, potom sa to nejako podarilo pripojiť, dúfajme, že to teraz bude fungovať dobre. Dosah rodičovskej jednotky dobrý, neobmedzený dosah aplikácií skvelý. Automatické nočné videnie je v poriadku, obraz je veľmi pekný, ale niekedy sa seká, myslela som si, že to bude plynulejšie. Otáčanie kamery je skvelé, niekedy ju používame na :) psa Nočná lampička pekne svieti, pekná možnosť výberu farby. Montáž kdekoľvek - pre mňa by bolo lepšie, keby peniaze pridali na holder. Uspávanky, obojsmerná komunikácia funguje. Čo sa mi na rodičovskej jednotke páči, je úsporný režim a rozsvietenie podľa pohybu, ale niekedy sa rozsvieti hneď, takže ho budem musieť doladiť. Pre mňa je super kamera, mohla by byť cena nižšia, holder v balení a plynulejší obraz. Inak som spokojná a môžem odporučiť

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Rozlíšenie displeja
  • Nočný režim
  • Otáčanie kamery (360)
  • Smart Care - indikátory vlhkosti a teploty
  • schopnosť snímať videá a fotografie
  • Kapacita batérie jednotky
  • Možnosť vypnutia rozsvietenej kontrolky
  • Voliteľná tapeta, keď je kamera zapnutá
  • možnosť pripojenia ďalšej kamery
  • Obojsmerná komunikácia
  • Variabilné podsvietenie
  • Veľkosť displeja
  • Veľkosť kamery - je veľká
  • Nabíjanie cez micro-USB
  • Párovanie s aplikáciou
  • Inteligentná starostlivosť - detekcia plaču, pohybu a zvuku
  • Oneskorenie zvuku a obrazu o niekoľko sekúnd
  • Reakcia zapnutia jednotky (po stlačení 3-5s)

Všetky pozitíva sú zhrnuté nižšie. Medzi najväčšie negatíva patrí aplikácia v telefóne a párovanie. Úprimne povedané, aj po týždni aktívneho používania stále bojujeme s nastaveniami. Pri vysokej detekcii plaču, pohybu a zvuku telefón vibruje ako o závod každú minútu, aj keď dieťa spí (reaguje na prechádzajúce auto, uspávanky, všetko...). Na nižšej si často nevšimne plač. Okrem toho bohužiaľ nie je možné nastaviť detekciu inak v telefóne a inak na jednotke. Zároveň sa zvuk a obraz oneskoria o niekoľko sekúnd, čo nie je ideálne pre pestúnku. Podobne, keď je pestúnka zapnutá a chcete sa pozrieť na dieťa, po stlačení tlačidla na zapnutie jednotky počkáte 3-5 sekúnd, kým sa obraz objaví.
Nedá sa zabúdnúť, že držiak na detskú postieľku nie je súčasťou balenia a je potrebné si ho kúpiť, pričom cena samotnej pestúnky je naozaj vysoká.
Celkovo je oproti predchádzajúcim sériám Truelife určite vidieť veľký posun (ako v dizajne, ktorý je veľmi dobrý, tak aj technicky), ale kúpna cena je naozaj vysoká.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Obojsmerná komunikácia
  • Automatické nočné videnie a nočná lampička
  • Uspávanky
  • Ochrana pred hacknutím
  • Možnosť montáže kdekoľvek
  • Možnosť pripojenia až 16 kamier
  • Zatiaľ funguje bez problémov

Pestúnka je skvelá, vidí do každého zákutia, zaznamená každý pohyb, ktorý aj odfotí a fotky pošle do telefónu. Navyše má krištáľovo čistý obraz a inteligentné otáčanie o 360 stupňov.Pestúnka upozorní na zvuk a plač, detekuje teplotu a vlhkosť a večer automaticky zapína nočné videnie. Môže byť spárovaná s rodičovskými jednotkami aj smartfónmi a pripojí až 16 kamier. Má krásny dizajn, ktorý dokonale zapadá do detskej izby. Hrá uspávanky, dokáže napodobňovať tlkot srdca, umožňuje obojsmernú komunikáciu s dieťaťom. Pestúnka nám stráži nielen našu malú čerticu, ale aj nášho domáceho maznáčika, už starú pitbulku. Sme s ňou úplne spokojní.

Overený zákazník MALL.SK Jaroslava

Pridané: 16. júna 2023

• Vysoká kvalita obrazu
  • Nočné videnie
  • Uspávanky
  • Možnosť nastavenia citlivosti na pohyb, zvuk a detský plač
  • Držiak na stenu je súčasťou balenia
  • Kvalita obrazu na rodičovskej jednotke
  • Aj pri najnižšej úrovni hlasitosti hrá uspávanka veľmi hlasno
  • Najnižšia hlasitosť alarmu na rodičovskej jednotke je tiež veľmi hlasitá
  • Detský monitor detekuje vlastnú uspávanku ako zvuk okolia - hlási alarm
  • Často stráca signál
  • Kamera musí byť vždy v zdroji napájania

Pestúnka TrueLife NannyCam R7 Dual Smart bola spárovaná po rozbalení s rodičovskou jednotkou. Párovanie s telefónom je veľmi jednoduché, páči sa mi, že môžeme sledovať dieťa s manželom každý zo svojho telefónu napríklad aj z práce. Pribalený držiak na stenu je skvelou vychytávkou. V noci sa nám však niekoľkokrát stalo, že dieťa plakalo, liezlo po postieľke a baby monitor nič nehlásil. Uspávanky sú pekné, ale na noc nepoužiteľné. Dokonca aj pri najnižšej úrovni hlasitosti hrajú naozaj nahlas.

TrueLife NannyCam V24

• Dosah cez steni max 20 metrov slabota

Overený zákazník Extreme Computers Evka

Pridané: 15. júna 2023

Zakúpený v Extreme Computers

• Výhodou je naozaj kvalitný obraz a rýchlosť prenosu. Vidím okamžite čo dieťa robí v danú chvíľu. Super zvuk.
  • Ďalšia výhoda je, že kamera nefunguje na wifi ale na vlastný signál.
  • Aj napriek nevýhodam, by som kameru zakúpilz opäť.
  • Nevýhodou je, že ak máte zapnutý obraz, výdrž batérie naozaj nezodpovedá popisu od výrobcu. Naozaj má krátku výdrž, musíme ju mať takmer stále napojenú na el. sieť, čo je nevýhoda, ak chcete dieťa sledovať napr. z dvora.
  • Po pár mesiacoch sa nám dokonca pokazil vstup pre nabýjačku.
  • No a dosah signálu taktiež nezodpovedá popisu, ak kameru využívate v dome a sú medzi vami a dieťatkom múri domu.

Overený zákazník Testuj.to Jana

Pridané: 14. júna 2023

• Uspávanky, lampička,
  • Viac obrazoviek a veľký dosah
  • kábel k pestúnke stále pripojený (?)

Pestúnka je skvelá, kamera je ostrá, vyzerá pekne. Funkcie, ako napríklad lampička s výberom vlastných farieb a uspávanky, sú pre ňu dobrým plusom. Sledovanie na telefóne pre viac ľudí a cez obrazovku je v pohode. Nastavenia sú aj v slovenčine, len som chvíľu hľadala, kde je všetko v mobilnej aplikácii. Čo mi chýba alebo som na to neprišla je, že pestúnka musí byť pripojený ku káblu. Balenie obsahuje dva káble a dva "trafa". Nabitie "televizky" pomerne rýchlo, aj keď to spočiatku trochu haprovalo.

Avent SCD845 Elektronická pestúnka

Avent SCD845 Elektronická pestúnka

Overený zákazník Philips Eshop Peter

Pridané: 14. júna 2023

Zakúpený v Philips Eshop

Video pestúnka vyzerá veľmi kvalitne a zodpovedá vyššej cene výrobku. Obraz síce nie je HD, ale vďaka väčšej uhlopriečke obrazovky je jeho kvalita úplne dostačujúca. Prenos signálu je plne automatický, bezproblémový a rýchly. Budeme ďalej testovať, ale myslím, že sme si vybrali správne.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Detekcia zvuku a pohybu
  • Neobmedzený dosah
  • Lampička
  • Jednoduchá montáž na stenu
  • Pekný obraz aj pri nočnom videní
  • Pokrytie miestnosti
  • Pestúnka sa nehodí do offline režimu po vypnutí rodičovskej jednotky a aplikácie a v noci stále detekuje zvuky a pohyby a je to počuť v úplnom tichu

Na pestúnke je super, že môže byť pripojená k rodičovskej jednotke a aj cez telefón s neobmedzeným dosahom. Obraz je o niečo lepší v porovnaní s pestúnkou, ktorú sme mali. Môžete nastaviť detekciu zvuku a pohybu a pri akejkoľvek aktivite sa v telefóne zobrazí upozornenie. Lampička je veľmi pekná, môžete voliteľne meniť farby.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• ostrosť obrazu
  • dizajn
  • Fungovanie aj cez aplikáciu
  • Držiak by mal byť súčasťou balenia

Skvelá pestúnka, ktorú môžem len odporučiť. V porovnaní s našou staršou má táto oveľa kvalitnejší obraz, praktické funke (video a foto). Najviac zo všetkého oceňujem možnosť prepojenia s aplikáciou v mobile - napríklad na dovolenke, kde by inak nebol signál na väčšiu vzdialenosť

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Aplikácia v telefóne
  • Vertikálne a horizontálne otáčanie
  • Krásny obraz
  • Nemám nič čo by som vytkla

Pestúnku Truelife NannyCam R7 dual smart môžem len odporučiť. Pestúnka je veľký pomocník. Neobmedzený dosah s aplikáciou. Krásny obraz. Je super že ju môžeme mat na telefóne. Hlavne možnosť vertikálneho a horizontálneho otáčania. Pre mňa veľké prekvapenie. A môžem len odporučiť.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25