Najnovšie recenzie zo sekcie Detské elektronické pestúnky

TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 14. mája 2023

Zakúpený v Pilulka.sk

• Kamera aj zvuk.
  • Pohotovostný režim kamery, kedy sa aktivuje až po zvuku na strane dieťaťa.

Zatiaľ sme s produktom spokojní. Funkcia VOX, citlivá, takže sa naozaj spoľahlivo zapne pri akomkoľvek zvuku. Jednoduchosť ovládania, nastavenia.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 11. mája 2023

• Nočné videnie
  • Vzhľad
  • Diaľkové pripojenie
  • Možnosť podsvietenia, lampičky
  • Spätné volanie a spúšťač uspávanky
  • Užívateľsky prehľadné
  • Otočenie zorného poľa všetkými smermi
  • Otáčanie za zvukom je možné zvoliť
  • Kábel a WiFi pre neho obmedzujúce

Kamera je skvelým pomocníkom pri opatrovaní detí. V starom dome sú hrubé steny, takže sme to vyriešili kamerou cez WiFi. Inštalácia je jednoduchá. Nočné videnie super, dióda toľko nesvieti. Dcérke sa vzhľad páči. Používame takmer denne aj na spanie cez deň. Detekcia pohybu a zvuku. Obojsmerná komunikácia, teplota a vlhkosť vzduchu, možnosť podsvietenia oceňujem.

TrueLife NannyCam V24

Hisense Babysense Video Baby Monitor V24R biela

Hisense Babysense Video Baby Monitor V24R biela

Overený zákazník Pilulka.sk Peter

Pridané: 2. mája 2023

(naposledy upravené 2. mája 2023)

Zakúpený v Pilulka.sk

• funguje vyborne
  • kvalita obrazu aj v noci
  • nicim nerusi maleho
  • hlasitost uspavaniek sa neda nastavit, ale nie je to moc hlasne
TrueLife NannyTone VM Lite

TrueLife NannyTone VM Lite

Overený zákazník Alza.sk Erno

Pridané: 2. mája 2023

Zakúpený v Alza.sk

Reaguje okamžite

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
S pozdravem
Tým TrueLife

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Nočné svetielko
  • nastaviteľná kamera
  • možnosť sledovania pohybu a zvuku
  • možnosť pripevnenia na stenu
  • 360 stupňová kamera
  • drahšia

Detská pestúnka Tesla má 360-stupňovú kameru, je teda odkiaľkoľvek schopná pokryť celú miestnosť. Môžete ju len tak položiť, alebo je súčasťou balenia držiak a skrutky k upevneniu na stenu. Detská pestúnka má aj nastaviteľné nočné svetlo, je možné cez ňu hovoriť a vie hrať aj hry. Možnosť sledovania kamery a jej ovládania je ako prostredníctvom telefónu, tak aj displeja. Úplne skvelá vec, dieťa je vždy na očiach a ak sa zavrtí alebo zaplače, displej na to upozorní.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Kvalitný obraz
  • Otáčanie kamery
  • Aplikácia
  • Notifikácie
  • Funguje len na 2,4 GHz WiFi pásme

S kamerou som spokojná, je to pekný dizajnový prvok. Obraz má dobré rozlíšenie aj pri nočnom videní. Kamera sa otáča v dvoch režimoch - manuálne alebo automaticky. Automat funguje perfektne. Aplikácia je používateľsky prívetivá a v češtine. Ako plus vidím, že kamera meria teplotu a vlhkosť v miestnosti. Kamera posiela upozornenie v prípade pohybu v miestnosti. Nevýhodou je, že nefunguje, keď má 5 GHz WiFi - čo sme zistili, až keď sa nechcela pripojiť na návšteve. Ďalšia chyba nastala, keď som dala automatické videnie a to sa vyplo, zapol sa nočný režim. Keď sa však rozsvietilo, denný režim sa nie vždy zapol.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Detekcia zvuku
  • Otáčanie kamery
  • Komunikácia cez kameru

Smart Camera Baby B200 som si zaobstarala na účely sledovania mojich domácich miláčikov, keď som v práci. Super na nej je detekcia zvuku, takže môžem zistiť, či psy spia.
Kamera sa dá natáčať, aby som lepšie videla, kde sa psy nachádzajú, takže ju môžem umiestniť len na jedno miesto a stále mám skvelý prehľad. Čo mi príde veľmi praktické, je to, že kameru môžem pripojiť k powerbanke. Vďaka tomu môžem kameru dať aj tam, kde nie je zásuvka. A je to pre zvieratá bezpečnejšie.

Overený zákazník Testuj.to Raul

Pridané: 29. apríla 2023

• Nocny rezim + prijatelna kvalita obrazu
  • Aplikacia na smartfon a notifikacie
  • Rozne senzory
  • Obojsmerna zvukova komunikacia
  • Nastavec na upevnenie na stenu
  • Kamera musi byt pripojena nonstop k elektrike
  • Obcas az prilis citlive senzory

Samotna kamera co sa tyka kvality obrazu je taky priemer. Nocny rezim je uspokojivy a uvidite na nej vsetko co treba. Zoom kvalita je v norme. Urcite treba ocenit aj moznost obojsmernej komunikacie cez mikrofon a rozne senzory placu, pohybu alebo zvuku. Taktiez ocenujem dialkove ovladanie pomocou ktoreho je mozne kameru otacat na rozne strany, mnozstvo funkcii ako prehravanie hudby na uspatie dietatka, rozne farebne kombinacie led osvietenia a ocenujem aj moznost vypnutia led indicatora ktory ukazuje ze je kamera zapnuta. Ako velky bonus taktiez treba spomenut aplikaciu na telefon ktora po sparovani s kamerou vam dokaze posielat rozne notifikacie vdaka senzorom.
Samotny dialkovy display funguje na baterku ale kamera musi byt nonstop pripojena k sieti takze napriklad ked date kociar na zahradu a chceli by ste ju napriklad k nemu nejako upevnit tak to uplne nepojde. Kazdopadne v pomere cena a kvalita si myslim ze za mnozstvo funkcii sa investicia oplati.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Skvelé funkcie
  • Krásny dizajn
  • Jednoduché ovládanie
  • Zatiaľ som maximálne spokojná

Skvelá pestúnka. Postráži nielen malé dieťa, ale aj psa. Navyše je vybavená praktickými funkciami, ako je svetelné a nočné videnie, obojsmerná komunikácia, uspávanky, senzor a ostrý obraz, detekcia pohybu a zvuku, možnosť uloženia záznamu, monitoruje teplotu a vlhkosť v miestnosti. Vďaka tomu všetkému môžete svoje dieťatko nielen bezpečne sledovať, ale mu aj poskytnúť okamžitý pocit bezpečia. Detská pestúnka vám okamžite poskytne správu, keď sa Vaše dieťa prebudí alebo začne plakať, pomôže so zaspávaním prehrávaním uspávanky, poskytne svetlo v prípade nočného strachu. To všetko v mobile, nemusíte sa tak obmedzovať vo svojich bežných povinnostiach.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• dizajn
  • jednoduchosť pripojenia
  • intuitívne ovládanie
  • otáčanie o 360° s možnostou naklápania nadol
  • micro-usb (preferujem usb-C)
  • zvukové vlnenie

Z hľadiska inštalácie detskej pestúnky oceňujem protišmykovú podložku a možnosť priskrutkovania. Prvé zapnutie a spárovanie s aplikáciou v telefóne bolo jednoduché. Oceňujem dostatočnú kvalitu obrazu a stabilitu prenosu, ako do aplikácie, tak aj na displej. Ten sa veľmi intuitívne ovláda, len bohužiaľ nie je dotykový. Uspávanky (vrátane bieleho šumu) ani nočné svetielko príliš nevyužívame, ale mnohí rodičia ich určite ocenia. Ako jedinú nevýhodu vidím, že pri zapnutí displeja v blízkosti detskej pestúnky dochádza k hlasnému zvukovému vlneniu, ktoré sa nedá rýchlo vypnúť.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Design
  • Ostrý obraz
  • Zachytí aj slabý zvuk
  • Nutnosť pripojenia k elektrike

Pestúnka má dokonalý a roztomilý dizajn. Pripojenie k pestúnke je veľmi jednoduché cez aplikáciu a načítanie kamery na pestúnke. Otočná kamera o 360 stupňov. V balení sa nachádza aj držiak na upevnenie na stenu. Je nutné trvalé pripojenie elektrickej energie prostredníctvom kábla.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Kvalita obrazu
  • Dizajn kamery
  • Dlhý napájací kábel
  • Otáčanie kamery na diaľku
  • Široký záber
  • Nemožnosť použitia kamery bez pripojenia do el. siete.
  • Aj pri použití aplikácie je potrebné byť na rovnakej Wi-Fi

Detská pestúnka od Tesly zaujme hneď na prvý pohľad svojím dizajnom. Hovoríme mu mimozemšťan a malá je z neho nadšená, vždy kontroluje, či je na svojom mieste. Má veľmi kvalitnú kameru, ktorá v kombinácii s väčšou stanicou zaručuje skvelý a ostrý obraz. Možnosť otáčania kamerou na diaľku beriem ako veľký bonus.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Dizajn
  • Množstvo funkcií
  • Jednoduchá inštalácia
  • Na inom mieste (mimo domova) musím inštalovať znova na inú wifi
  • kábel, ocenil by som bezdrôtové

Kamera Smart Baby je pekný dizajnový kúsok presne do ruky. Je k nej len kábel a zástrčka do zásuvky. Po jednoduchom nastavení v aplikácii Tesla Smart nám detská pestúnka funguje bez problémov. Len treba mať na pamäti, že sieť nepodporuje 5 G, iba 2,4 G. Výhodou sú jej otočné vlastnosti, pretože krásne pokryje celú miestnosť a nič mi neunikne. Obraz je ostrý, zvuk plne postačuje. Výhodou je možnosť rozprávať sa s dieťaťom cez monitor, ale väčšinou aj tak prídem. V tme je viditeľnosť dobrá, takže za mňa veľká spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Osvetlenie
  • Možnosť otáčania kamery
  • Obraz

S inteligentnou detskou pestúnkou som bola veľmi spokojná..pripojenie k aplikácii bolo jednoduché..obraz je veľmi pekný a najlepšia časť je možnosť otáčať pestúnku na všetky strany, takže zaberá celú izbu a obe postele našich detičiek..veľmi sa mi páči osvetlenie na kamere, ktoré púšťam predtým, ako prečítam staršej dcére rozprávku

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Osvetlenie
  • Čistý obraz
  • Snímač teploty a vlhkosti
  • Uchytenie

Testovanie tejto kamery/pestúnky bolo naozaj super. Páči sa mi najmä snímač teploty a vlhkosti v miestnosti. To je naozaj veľké plus. Ďalej ma zaujalo krásne osvetlenie, možnosť meniť farby a režimy. Takisto uspávanky sa synovi veľmi páčia. Vďaka obojsmernej komunikácii máme možnosť rozprávať sa so synom a zároveň počuť, čo sa deje v izbe. Asi jedinú nevýhodu vidím v pripevnení, ktoré nie je navrhnuté šťastne a videli sme, že iné typy kamier majú lepší spôsob ako kameru zacvaknúť.

Overený zákazník Testuj.to Mišena

• Kvalita obrazu a zvuku
  • Nočné videnie
  • Detekcia pohybu a zvuku
  • Obojsmerné otáčanie
  • Možnosť nahrávania na SD kartu
  • Nič nemám čo by sa mi nepáčilo

S Smart Camera Baby B200 som maximálne spokojná a príjemne prekvapená. Krásny dizajn , je malá a hodí sa snáď všade . Otáčanie pestúnky jednoduché cez telefón , jednoduché pripojenie a ovládanie . Ovládacie prvky prehľadné . Uspávanky príjemné na počúvanie, osvetlenie neoslňuje. Kvalita obrazu a zvuku veľmi dobrá. Nočné videnie tiež. Detekcia pohybu a zvuk kvalitný .

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• Zvuk, obraz, veľká obrazovka pestúnky

Pestúnka je výborná! Má nádherný dizajn, spracovanie, dlhý kábel, ktorý sa pripája ako k obrazovke, tak je zvlášť ešte jeden priamo na kameru, dá sa uchytiť na stenu, čo je pre mňa veľké plus, obrovská šošovka, sníma pohyb, má krásnyčistý obraz a perfektnú zvukovú projekciu. Vrelo odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• Detekcia plaču a pohybu
  • Ostrý obraz aj v noci
  • Mnoho funkcií
  • Spustenie uspávaniek
  • Nočné svetielko
  • Chýba mi držiak na pripnutie na postieľku
  • Chvíľu mi trvalo spárovanie
  • Možno by mi stačila aplikácia len cez telefón, bez použitia displeja

Vyskúšala som Tesla Smart Camera Baby and Display BD300 a musím povedať, že ponúka veľa funkcií, napr. spárovanie s mobilným telefónom, otáčanie kamery cez telefón, fotografie a videá, spúšťanie uspávaniek, nastavenie času kŕmenia, detekcia teploty a vlhkosti alebo detekcia plaču a pohybu.

Overený zákazník Testuj.to Anežka

• dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • závislosť len na WIFI - v ubytovaní na horách, kde nebola wifi k dispozícii mi pestúnka nijako nepomohla
  • veľká kamera

Zaujal ma dizajn a jednoduchosť ovládania. Krásny obraz, takže som syna videla na veľkom displeji v slušnom rozlíšení. Upozornenie o prebudení alebo pohybe mi oznámila aj aplikácia v mobilnom telefóne, takže vlastne mám dvojité upozornenie čo sa hodí, keď zrovna som na telefóne.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25