Najnovšie recenzie zo sekcie Detské elektronické pestúnky

Overený zákazník Lekáreň Tri veže Overený zákazník

Zakúpený v Lekáreň Tri veže

Po skúsenosti s touto opatrovateľkou s kamerou by som už bez videa nechcel. Pri klasickej stačí aby sa dieťa pohlo a hneď môžete letieť pretože neviete čo sa stalo. Tu vás opatrovateľka upozorní na zvuk, ale stačí pozrieť na kameru a viete čo sa deje. Prenos videí je veľmi dobrý. Displej je tak akurát veľký a je pekne ostrý. Takú vec milo rád odporučím.

Overený zákazník ROBOT WORLD Overený zákazník

Zakúpený v ROBOT WORLD

Vďaka obrazu nie je ani toľko potrebné mať zapnutý zvuk (samozrejme v prípade, že je opatrovateľka na dohľad :)). Používam zhruba mesiac a všetko v poriadku, kvalitný obraz a upozorní na všetko dôležité, keď je potreba.

Overený zákazník 4kids Overený zákazník

Zakúpený v 4kids

Mali sme z tejto investície naozaj strach a sme nadšení. Áno, možno opatrovateľka nie je čo sa týka prenosu zvuku TOP, ale keď malý plače, chrobáka, rozpráva, tak sa mi zopne (veľa súvisí s citlivosťou i umiestnením a popravde, )
Určite by som každému kúpu odporučili.

Overený zákazník 4kids Overený zákazník

Zakúpený v 4kids

Všetko v poriadku. Opatrovateľku sme testovali na diaľku cez tehlový múr a musím povedať že je to slušný výkon. Som spokojná obraz a zvuk čistý. Som rada, že pri opatrovateľke ide vidieť v noci obraz. A samozrejme starší syn a manžel boli tiež nadšený pretože sa pri testovaní zahrali (to bola radosť).

Overený zákazník TuNakúpim.sk Overený zákazník

Zakúpený v TuNakúpim.sk

• vysoká citlivosť na zvuk - je súčasne aj nevýhodou
  • možnosť rozsvietiť nočné osvetlenie na stanici pre dieťa
  • veľký dosah
  • overený výrobca

Overený zákazník drug-store.sk Overený zákazník

Zakúpený v drug-store.sk

Kamera spĺňa naše požiadavky. Otáča sa za pohybom do všetkých strán, takže máme prehľad o celej miestnosti. Má ostrý obraz a automatické nočné videnie. Výhodou je obojsmerná komunikácia a sledovanie teploty v izbe. Jednoduchá inštalácia aplikácie a uchytenie na stenu alebo postieľku. Dcéra zase oceňuje výber uspávaniek.

Pridané: 7. júna 2023

• nízka váha
  • kvalitný mikrofón

Kúpila som produkt sestre, keď sa jej narodilo dieťa. Bola dosť nadšená. Mala jednu opatrovateľku od kamarátky. Takú tú obyčajnú 10 rokov starú, takže toto určite zmena k lepšiemu.

Pridané: 7. júna 2023

Zakúpený v MegaKnihy.sk

• praktické klipsne na upnutie
  • nízka váha

Dobrá kvalita za danú cenu. Spĺňa čo je v popise. Pomerne bohaté príslušenstvo (dobíjacie baterky pre rodičovskú jednotku). Možnosť pripojiť detskú jednotku k powerbanke.

TrueLife NannyCam R360 biela

TrueLife NannyCam R360 biela

Pridané: 6. júna 2023

Zakúpený v Pilulka.sk

Kamerka sa so svojim dizajnom skvele hodí do detskej izby – dieťa nijako neruší, naopak ho vie upokojiť. Prehrá uspávanky, dokáže napodobniť tlkot srdca alebo vďaka možnosti obojsmernej komunikácie môžete dieťatko upokojiť vlastným hlasom. Cenovo sa veľmi oplatí. Obraz je na úrovni.

Zakúpený v MegaKnihy.sk

S produktom sme v zásade spokojní. V porovnaní s chuvickou, ktora ma aj displej, vidíme výhody i nevýhody.. Výhodou je možnosť sledovania na veľkú vzdialenosť a pohybový alebo hlasový senzor, ktorý vám pošle notifikáciu na váš šikovný telefón alebo hodinky. Výhody určite prevažujú.

Overený zákazník rd-rightdeal Overený zákazník

Zakúpený v rd-rightdeal

S produktom som úplne spokojná, má skvelý obraz, aj nočné videnie, prenášanie zvuku. Detekuje spoľahlivo okolitý pohyb, otáča sa za ním, pokiaľ nemám práve otvorenú aplikáciu na sledovanie, zašle mi v prípade problémov notifikáciu. Sníma teplotu v miestnosti, hrá krásne uspávanky. Výborná je obojstranná komunikácia. Dosah je bez problému po celom byte.

Zakúpený v MegaKnihy.sk

Kamera má pár malých nedostatkov, ale v celku je to za tie peniaze skvelá kúpa. Oveľa drahšie kamery čo sme mali možnosť vidieť takmer bez rozdielu. Keby som sa mal rozhodovať znova nad kúpou je pre mňa jasnou voľbou. Obchod navyše rýchlo vybavil aj doručil objednávku takže celkovo spokojnosť.

Pridané: 29. mája 2023

(naposledy upravené 12. júna 2023)

Zakúpený v Pilulka.sk

• Super pomôcka pri zaznamenani svojho dieťaťa ak spinka
  • Asi najnižšia cena z xyz eshopov
Alecto pestúnka DVM-200GS Video with 4.3" colour display 2021

Alecto pestúnka DVM-200GS Video with 4.3" colour display 2021

Overený zákazník Brendon Slovakia Overený zákazník

Pridané: 24. mája 2023

Zakúpený v Brendon Slovakia

Bol to darček tak neviem ohodnotit

Pridané: 16. mája 2023

Zakúpený v Kmart.sk

S touto opatrovateľkou som úplne spokojná, má skvelý obraz, aj nočné videnie, prenášanie zvuku. Detekuje spoľahlivo okolitý pohyb, otáča sa za ním, pokiaľ nemám práve otvorenú aplikáciu na sledovanie, zašle mi v prípade problémov notifikáciu. Sníma teplotu v miestnosti, hrá krásne uspávanky. Výborná je obojstranná komunikácia. Dosah je bez problému po celom byte. Jednoducho môžem obraz približovať v aplikácii roztiahnutím plochy displeja. Aplikácia je prehľadná av slovenčine. Z opatrnosti máme vedľa postieľky, ale držia aj na nej.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
S pozdravem
Tým TrueLife

Pridané: 16. mája 2023

Zakúpený v Kmart.sk

Všetko funguje dobre, v podstate sa nemáme na čo sťažovať a svoj účel plní dobre.
Mohla by mať síce vyššiu hlasitosť a rozlíšenie, ale to už by bola asi za inú cenu. Je aj pekná a jednoducho sa v domácnosti skryje.

Zakúpený v Pilulka.sk

Všetko v poriadku. Produkt sme testovali na diaľku cez tehlový múr a musím povedať že je to slušný výkon. Som spokojná obraz a zvuk čistý. Som rada že ide vidieť v noci obraz. A samozrejme starší syn a manžel boli tiež nadšený pretože sa pri testovaní zahrali (to bola radosť). Asi zaobstarám tiež pre nich jednu sadu

Overený zákazník MULTI-SHOP Overený zákazník

Zakúpený v MULTI-SHOP

• dobre nastavená cena
  • dobre nastavená cena
  • a veľmi pekný obraz
  • nabíjanie je možné aj cez powerbanku

Pre nás je to ako hračka. Keď sme boli malí, nič podobné sme nemali a teraz existuje toľko možností, snažím sa používať všetky novinky aktívne, aby mi uľahčili život.

Overený zákazník ROBOT WORLD Overený zákazník

Zakúpený v ROBOT WORLD

• Dlhá výdrž batérie so zapnutou obrazovkou s vysokým jasom. Cca 4 a pol hodiny
  • Kompaktné rozmery
  • Veľmi citlivý mikrofón
  • Funkčné v byte aj cez niekoľko múrov v panelovom dome

Zakúpený v Kmart.sk

Produkt má dobrý dosah signálu a funguje, ako má. Jedinou nevýhodou je v noci trochu horšie rozlíšenie. U staršieho syna máme v izbe novší model H32 a krásne naň vidím, aj keď je kamera relatívne ďaleko od postele. Ale za tú cenu je aj táto pestúnka super, najmä na použitie k bábätkovskej postieľke, kde zaberá dieťa zblízka.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
S pozdravem
Tým TrueLife