Najnovšie recenzie zo sekcie Detské elektronické pestúnky

Overený zákazník Testuj.to Anežka

Pridané: 25. apríla 2023

• dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • závislosť len na WIFI - v ubytovaní na horách, kde nebola wifi k dispozícii mi pestúnka nijako nepomohla
  • veľká kamera

Zaujal ma dizajn a jednoduchosť ovládania. Krásny obraz, takže som syna videla na veľkom displeji v slušnom rozlíšení. Upozornenie o prebudení alebo pohybe mi oznámila aj aplikácia v mobilnom telefóne, takže vlastne mám dvojité upozornenie čo sa hodí, keď zrovna som na telefóne.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

Pridané: 24. apríla 2023

• Pamäť - fotky videá
  • Krásny dizajn
  • Kvalitný prenos
  • Výdrž batérie
  • Kamera neustále pod prúdom
  • Displej občas zapína až dlhšie
  • Jedenkrát spadla a už je ryha cez kameru

Táto domáca pestúnka je skvelá! Využívame denne a zatiaľ stačilo jedno nabitie monitora. Je veľká škoda, že kamera musí byť neustále pod prúdom, takže nejde vziať ju so sebou na výlet. Ďalej sa mi podarilo spojiť telefón s kamerou až po x tom testovaní, vôbec to nebrali, ale vďaka monitoru ma to netrápilo

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 16. apríla 2023

• Vzdialenosť, na ktorú funguje
  • pohybový a hlasový senzor
  • Zložité párovanie pri zmene Wi-Fi

S pestúnkou od TrueLife sme celkom spokojní. Je to už druhá pestúnka, ktorú máme od TrueLife, takže máme porovnanie. Výhodou je nepochybne vzdialenosť, na ktorú funguje a možnosť spárovania s vašim inteligentným telofónom. Ďalším plusom je pohybový a hlasový senzor, ktorý vám pošle notifikáciu. Za nevýhodu považujem, že pri zmene Wifi je párovanie dosť náročné a tiež, že potrebujete pomerne silný Wifi signál.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s chůvičkou TrueLife NannyCam R3 Smart.
Při změně WiFi sítě je skutečně nutné chůvičku resetovat a opětovně spárovat s novou WiFi sítí. Pokud však WiFi síť například na chalupě pojmenujete stejně jako doma a nastavíte na ní stejné heslo, chůvička se připojí automaticky bez nutnosti resetu. V případě, že se nacházíte v místě, kde není připojení Wi-Fi možné, ale máte dostatečný signál mobilních dat, je možné vytvořit na jednom telefonu hotspot a na tento hotspot připojit druhý telefon, přes který spárujete chůvičku s aplikací. Tato varianta připojení chůvičky však bude datově náročná pro přenos a může vytvořit náklady spojené s čerpáním mobilních dat.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na [email protected], rádi Vám poradíme.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 11. apríla 2023

• Kvalita obrazu, rozsach prenosu
  • Veľa ďalších funkcií, veľa používam uspávanky
  • Obojstranný zvuk
  • Možnosť nahrávania

Pestúnka nám dokonale vyhovuje. Krásne zachytáva pohyb a zvuk z miestnosti, otáča sa podľa potreby a roztiahnutím displeja môžem všetko priblížiť alebo obraz posunúť. Má dosah v celom byte bez problémov. Oceňujem kvalitu obrazu, nočné videnie je tiež krásne ostré. Drží sa aj na širšej postieľke, je stabilná. Automaticky sníma teplotu okolia. Môže nepretržite nahrávať videá, vytvárať snímky obrazovky. Nabíjanie je zo siete.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi si vážíme času, který jste jejímu napsaní věnovala. Velmi nás těší Vaše spokojenost s chůvičkou TrueLife NannyCam R3 Smart.

Overený zákazník Testuj.to Alena

• Kvalita obrazu Full HD
  • Rýchla detekcia pohybu a zvuku
  • Kontrola teploty v miestnosti
  • Odosielanie upozornenia na telofon
  • Vertikálne a horizontálne otáčanie
  • Automatické nočné videnie
  • Zdieľanie účtu s partnerom
  • Uchytenie na stenu
  • Aplikácia nie je kompletne v slovenskom jazyku

Pestúnka TrueLife NannyCam R3 Smart dokáže rozpoznať akýkoľvek pohyb alebo zvuk a aplikácia okamžite posiela upozornenie do vášho spárovaného telefónu alebo inteligentných hodiniek. Kvalita obrazu zodpovedá rozlíšeniu Full HD. Keď dieťa plače, obojsmerná komunikácia je veľmi užitočná. Sledovanie a otáčanie po pohybe je možné vďaka veľkému vertikálnemu a horizontálnemu rozsahu otáčania. Montáž na stenu je trochu nepraktická, keď je potrebné pestúnku presunúť do inej miestnosti.

Reakcia značky TrueLife

V dohledné době plánujeme naskladnění držáku, který je možné uchytit přímo na dětskou postýlku.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Skvelý obraz
  • Prehľadná aplikácia
  • Možnosť zoomovania
  • Nešumí

Pestúnka splnila naše očakávania. Obraz je skvelý aj v nočnom režime. Výhodou je obojsmerná komunikácia, uspávanky s voliteľnou hlasitosťou. Inštalácia je veľmi jednoduchá a nebol problém ani s nastaveniami aplikácie. Kamera má detekciu pohybu, zobrazuje teplotu v miestnosti, môžete tiež nahrávať a môžete sledovať odkiaľkoľvek.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Detekcia pohybu
  • Detekcia teploty a zvuku
  • Otáčanie za pohybom
  • Nočné videnie
  • Nepretržité nahrávanie
  • Dizajn
  • Obojsmerná komunikácia

S pestúnkou som spokojná. Detekcia na pohyt je niekedy až príliš, ale pre úzkostné mamičky je to určite v poriadku. Naozaj upozorní aj na ten najmenší pohyb. Oceňujem aj otáčanie kamery dotykom displeja a meranie teploty. Všetko je okamžite viditeľné na kamere, takže mám prehľad o celej situácii. Jediná vec, ktorá mi nevyhovuje, je obojsmerná komunikácia, môj hlas sa seká a znie skôr strašidelne a nezrozumiteľne ako upokojujúco.

Reakcia značky TrueLife

Je možné, že máte nastavenou příliš vysokou hlasitost pro obousměrný provoz. Přímo v aplikaci TrueLife Smart můžete snížit hlasitost zařízení a nastavit si hodnotu, která bude Vašemu děťátku a Vám nejpříjemnější.
V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na [email protected], rádi Vám poradíme.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Veľkosť
  • Otáča sa za bábatkom
  • Môžem na neho hovoriť aj zo záhrady
  • Má vstavané uspávanky
  • Nedá sa používať na batérie (iba zo siete alebo powerbanky)

Pestúnku sme využili ako doma tak aj na chate, je skladná, takže je možno previesť kamkoľvek. Ako veľké plus vnímam, že odosiela oznámenie o bábätku na mobil a ja môžem naň hovoriť cez pestúnku. Môj priateľ a ja máme aplikáciu a dali sme ju do telefónu na chate a dedkovi. Takže je fajn, že keď sme išli nakupovať, videl dedko na mobile v kľude na záhrade, čo sa robí s malým a zároveň sme s priateľom mali prehľad na nákupe v tescu! :)

Reakcia značky TrueLife

děkujeme Vám za recenzi produktu.
Velmi nás těší Vaše spokojenost s chůvičkou TrueLife NannyCam R3 Smart.
Kamera je skutečně určena k trvalému napájení. Pokud však chcete chůvičku využít někde, kde připojení do sítě není možné, lze kameru napájet i pomocí powerbanky.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 9. apríla 2023

• Ostrosť
  • Uspávanky
  • Detekcia pohybu
  • Pripojenie kdekoľvek
  • Nočný režim
  • Uchytenie

Kamera od TrueLife je obrovským pomocníkom. Má krásny obraz, môžete sledovať dieťa z akejkoľvek vzdialenosti, detekcia pohybu je tiež skvelá, keď dostanete upozornenie, má tiež zabudované uspávanky a srdiečko, ktoré používame na upokojenie, nočný režim je tiež dobrý, prepína sa pomerne rýchlo, aplikácia tiež zobrazuje teplotu v miestnosti, môžete tiež nahrávať video alebo fotografovať. Jediným mínusom u nás je montáž, ak sa vám nechce vŕtať kameru do steny, takže pri pripevnení na postieľku nevidíte všetko, ale je len na vás, ako kameru pripevníte, nechceli sme vŕtať do postieľky.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme Vám za recenzi a za čas, který jste jejímu napsání věnovala. Vaše spokojenost nás velmi těší. Speciální držák pro TrueLife NannyCam R3 Smart aktuálně připravujeme, následně bude dostupný přímo na našem e-shopu v sekci příslušenství https://eshop.truelife.eu/.
Chůvička se dá také chytit na standardní stativový závit, takže pokud máte třeba stativ na akční kameru, můžete ho použít i pro naši chůvičku.
V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Upozornenie na pohyb
  • Zvukové upozornenia
  • HD obraz
  • Nočné videnie
  • ovládanie
  • Otáčanie za pohybom
  • Väčšie oneskorenie zvuku
  • Spárovanie pestúnky s inou wifi bolo komplikovanejšie, bol potrebný reštart

Na začiatku som sa bála prepojenia na mobil, vždy som mala pestúnku len s monitorom. Nakoniec som bola príjemne prekvapená, obraz z kamery nemusí byť viditeľný po celú dobu, môžete nastaviť pohybové alebo zvukové upozornenie. Sledovanie pohybu je skvelé, táto funkcia bola obzvlášť zábavná pre staršieho syna :-D Obraz skvelý, ovládanie kamery úplne jednoduché.

Reakcia značky TrueLife

děkujeme Vám za recenzi produktu. Velmi nás těší Vaše spokojenost s chůvičkou TrueLife NannyCam R3 Smart.
Pokud potřebujete chůvičku spárovat s novou WiFi, je nutné provést její restart a následně nové párování. V případě, že se u jiné WiFi jedná o Váš druhý "domov" (např. chata, babička, atd.), WiFi síť můžete pojmenovat stejně jako doma a nastavit na ní stejné heslo, chůvička se připojí automaticky bez nutnosti resetu.
Ohledně zpoždění zvuku budeme rádi, pokud nám poskytnete více informací na [email protected], informace pro Vás rádi ověříme.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Jednoduchý dizajn
  • Snímanie pohybu
  • Report a nahrávanie zvuku
  • Použitie len pri nabíjaní

S pestúnkou sme zatiaľ veľmi spokojní, páči sa mi, ako sa otáča podľa pohybu a podáva podrobnú správu o zaznamenanom zvuku, ak nemáte zapnutú pestúnku.
Páči sa mi zaznamenávanie teploty v miestnosti, čo je podľa môjho názoru veľmi dobrá vlastnosť.
Nepáči sa mi, že pestúnka musí byť vždy v zásuvke, aby fungovala, niekedy sa môže stať, že nemáte v blízkosti zásuvku. Alebo sme možno len neprišli na to, ako dosiahnuť, aby pestúnka fungovala bez nabíjania.

Reakcia značky TrueLife

Kamera je opravdu určena k trvalému napájení. Pokud však chcete chůvičku využít někde, kde připojení do sítě není možné, lze kameru napájet i pomocí powerbanky.

Milian Lite 1 with 1 sensory pads

• Funkcny

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 3. apríla 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Kvalitný obraz aj v noci
  • Wifi pripojenie
  • Jednoduchá aplikácia
  • Pri pohybe vrčí trochu hlasnejšie

Veľmi kvalitná smart pestúnka, nepretržite monitoruje pohyb a zvuk, vďaka WiFi dosah odkiaľkoľvek.
Kvalitný obraz cez deň aj v noci.
Kameru využívam, aj keď malá spinká v kočíku na záhrade, jednoducho ju pripojím cez powerbanku.
Jednoduchá inštalácia a aplikácia pestúnky.

Reakcia značky TrueLife

Provoz chůvičky je opravdu velice tichý. Pokud máte pocit, že je chůvička při pohybu hlasitá, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na [email protected], kde Vám rádi poradíme s řešením situace.

TrueLife NannyTone VM Lite

TrueLife NannyTone VM Lite

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Pridané: 13. marca 2023

Zakúpený v 4home.sk

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.

Vtech Audio-Video pestúnka VM3254

Vtech Audio-Video pestúnka VM3254

Overený zákazník Smartshop Overený zákazník

Pridané: 8. marca 2023

Zakúpený v Smartshop

• Pekny obraz
  • Žiadne vypadávanie zvuku
  • Dobry dosah
  • Priblíženie priamo na rodičovskej jednotke
  • Jemne nočné svetielko na kamere
  • Ziadna

Najskôr som objednala v rovnakej cenovej kategórii truelife z iného eshopu, kedze je najpredávanejšia a ma dobre recenzie, ale bola som velmi sklamaná obrazom a hlavne nekonečným vypadávanim zvuku (mozno vadny kus), tak som riskla pestúnku od vtech aj ked nemá vela recenzií a som nesmierne spokojna a nadsena všetkými funkciami co poskytuje.

TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24

Stanislav Bohinský Stanislav Bohinský

• Spolahlivy prenos
  • Chyba drziak, slaba bateria

Super kamerka, ale chyba drziak:

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi.
Dětská jednotka disponuje otvory pro zavěšení na zeď.
Výdrž rodičovské jednotky při plném nabití a aktivním režimu VOX je až 24 hodin. Pokud je již kapacita baterie u Vaší chůvičky snížena, je možné zakoupit náhradní baterii přímo na našem e-shopu.
V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32

Stanislav Bohinský Stanislav Bohinský

Pridané: 5. marca 2023

(naposledy upravené 21. marca 2023)

• Spolahlivy prenos obrazu a zvuku
  • Chyba drziak, slaba vydrz baterie

Super kamerka, ale chyba drziak

Reakcia značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Velmi nás těší, že jste s chůvičkou spokojeni.

Avent SCD15 Baby Dect monitor

Avent SCD15 Baby Dect monitor

Overený zákazník Brendon Slovakia Overený zákazník

Zakúpený v Brendon Slovakia

• Obe jednotky sa dajú napájať zo siete alebo na batérie
  • Čistý zvuk
  • Pridané funkcie na detskej jednotke - svetlo, uspávanky